perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

memec në portugalisht

Fjalë: memec (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (3): calado, mudo, silencioso
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht memec, memec thame, memec plc, memec line card, memec komik, memec ist, memec në portugalisht, calado në shqip
memec në portugalisht

Fjalë të ngjashme

admiral mobileri