perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mendoj në portugalisht

Fjalë: mendoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (28): achar, imaginar, julgar, opinar, pensar, considerar, contemplar, deliberar, especular, espelhar, maquinar, meditar, pesar, ponderar, reflectir, reflector, reverberar, fincar, plantar, acreditar, crer, estimar, imaginares, judiciar, atender, calcular, contar, fé
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht mendoj, mendoj te fluturoj, mendoj prandaj ekzistoj, mendoj pra ekzistoj, mendoj per ty zemer, mendoj per ty poezi, mendoj në portugalisht, achar në shqip
mendoj në portugalisht