perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjalti në portugalisht

Fjalë: mjalti (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (7): ameno, amor, cuco, doce, meigo, meloso, suave
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht mjalti, mjalti wikipedia, mjalti per fytyren, mjalti ne shtatzani, mjalti ne enderr, mjalti me kanelle, mjalti në portugalisht, ameno në shqip
mjalti në portugalisht

Fjalë të ngjashme

inspektor banks kafshë të egra