perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjegull në portugalisht

Fjalë: mjegull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (6): bruma, calina, neblina, névoa, nevoeiro, tufo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht mjegull, mjegulla ne prishtin, mjegull najat e gjithesise, mjegull italisht, mjegull i dashurise, mjegull i dashurie dritero agolli, mjegull në portugalisht, bruma në shqip
mjegull në portugalisht