perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mohoj në portugalisht

Fjalë: mohoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (6): denegar, indeferir, negar, recusar, contrariar, desmentir
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht mohoj, mohoj bk, moho khurd, mohoj në portugalisht, denegar në shqip
mohoj në portugalisht