perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mundohem në portugalisht

Fjalë: mundohem (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (7): intentar, pretender, catar, ensaiar, experimentar, provar, tentar
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht mundohem, mundohem ta harroj lyrics, mundohem ta harroj, mundohem qe ta harroj, kthjellu mundohem, mundohem në portugalisht, intentar në shqip
mundohem në portugalisht