perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muzikant në portugalisht

Fjalë: muzikant (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (1): músico
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht muzikant, muzikant zoekt band, muzikant te njohur, muzikant overleden 2013, muzikant org, muzikant gezocht, muzikant në portugalisht, músico në shqip
muzikant në portugalisht

Fjalë të ngjashme

shpejt pc rilindje logo