perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

në në portugalisht

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (22): a, com, contra, contrata, dentro, em, encima, moderno, para, sobre, sujeito, ena, u, de, por, após, atrás, demais, demasiadamente, demasiado, depois, detrás
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht në, në rregull, në mundsh, në kohë, në gjuhën shqipe, në në portugalisht, a në shqip
në në portugalisht