perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

nëntë në portugalisht

Fjalë: nëntë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (2): nove, novel
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht nëntë, nëntë në portugalisht, nove në shqip
nëntë në portugalisht