perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në portugalisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (8): arquitectura, construção, edifício, estrutura, teia, fábrica, casa, construiria
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht ndërtesë, ndërtesë në portugalisht, arquitectura në shqip
ndërtesë në portugalisht