perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

nesër në portugalisht

Fjalë: nesër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (2): amanhã, magana
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht nesër, moti nesër, koha nesër, horoskopi nesër, nesër në portugalisht, amanhã në shqip
nesër në portugalisht