perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

një në portugalisht

Fjalë: një (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (23): solo, um, uma, una, uno, união, unidade, exclusivo, ímpar, integral, isolado, singular, só, sonsinho, sozinho, único, uniforme, alguém, algum, certo, enésimo, indubitável, seguro
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht një, një tregim, një skeq, një ngjarje e përjetuar, një million euro, një leter shoqes, një në portugalisht, solo në shqip
një në portugalisht

Fjalë të ngjashme

dua pidh suva private hospital