perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

njëmijë në portugalisht

Fjalë: njëmijë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (1): mil
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht njëmijë, njëmijë në portugalisht, mil në shqip
njëmijë në portugalisht