perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

nxënës në portugalisht

Fjalë: nxënës (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (6): alumio, aluno, aprendiz, discípulo, estudante, partidário
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht nxënës, nxënës në portugalisht, alumio në shqip
nxënës në portugalisht