perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pëllëmbë në portugalisht

Fjalë: pëllëmbë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (3): mano, mão, palma
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht pëllëmbë, pëllëmbë në portugalisht, mano në shqip
pëllëmbë në portugalisht

Fjalë të ngjashme

stomach flu fragment app zinxhir dore