perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përpunoj në portugalisht

Fjalë: përpunoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (1): elaborar
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht përpunoj, përpunoj në portugalisht, elaborar në shqip
përpunoj në portugalisht

Fjalë të ngjashme

fat blast formula mjeku popullor