perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përtej në portugalisht

Fjalë: përtej (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (8): adiemos, excepto, fora, menos, salvo, sino, atitude, postura
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht përtej, përtej në portugalisht, adiemos në shqip
përtej në portugalisht

Fjalë të ngjashme

fitoj para mundo build