perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

paguaj në portugalisht

Fjalë: paguaj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (6): custear, pagar, contribuir, remunerar, retribuir, satisfazer
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht paguaj, paguaj per klikim, paguaj online, paguaj me kartel, paguaj gjobat, paguaj digitalb online, paguaj në portugalisht, custear në shqip
paguaj në portugalisht