perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pak në portugalisht

Fjalë: pak (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (4): pouco, breve, curto, pequeno
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht pak, pakwheels, pak suzuki, pak nga te gjitha, pak navy, pak n save, pak në portugalisht, pouco në shqip
pak në portugalisht