perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pallto në portugalisht

Fjalë: pallto (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (13): abrigo, capa, casacão, cobertura, envelope, invólucro, película, baqueta, capote, casaco, jaqueta, manto, sobretudo
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht pallto, pallto te ndryshme, pallto per gra, pallto per femra 2014, pallto per femra 2013, pallto per femra, pallto në portugalisht, abrigo në shqip
pallto në portugalisht