perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

partizan në portugalisht

Fjalë: partizan (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (6): guerrilheiro, absolutista, adepto, constitucional, discípulo, partidário
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht partizan, partizan shop, partizan net, partizan malkaj, partizan kk, partizan fk, partizan në portugalisht, guerrilheiro në shqip
partizan në portugalisht