perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pasardhës në portugalisht

Fjalë: pasardhës (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (2): descendente, sucessor
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht pasardhës, pasardhës në portugalisht, descendente në shqip
pasardhës në portugalisht

Fjalë të ngjashme

eci up stinë dashurie nuk pranoj