perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pazar në portugalisht

Fjalë: pazar (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (6): adro, bazar, feira, mercado, praça, feria
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht pazar, pazar vatan, pazar dizileri, pazar cuccok, pazar bg, pazar 53, pazar në portugalisht, adro në shqip
pazar në portugalisht

Fjalë të ngjashme

mimi de rosë sa shtete ka bota