perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pikturë në portugalisht

Fjalë: pikturë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (10): espectáculo, panorama, perspectiva, pintura, estampa, figura, gravura, imagem, quadro, retrato
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht pikturë, pikturë në portugalisht, espectáculo në shqip
pikturë në portugalisht