perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

popullor në portugalisht

Fjalë: popullor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (3): nacional, popular, célebre
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht popullor, vallzim popullor, tregim popullor, teatri popullor, sporti popullor, mjeku popullor, popullor në portugalisht, nacional në shqip
popullor në portugalisht