perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

portë në portugalisht

Fjalë: portë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (7): porta, verga, alvo, cancela, fim, portito, pueril
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht portë, portë në portugalisht, porta në shqip
portë në portugalisht

Fjalë të ngjashme

fe exam dates ju gjithashtu shtoj pesh