perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pres në portugalisht

Fjalë: pres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (9): cortar, talhar, aguardar, esperar, recortar, trinchar, demora, espera, expectativa
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht pres, press tv, press release, press point albania, press online, press display, pres në portugalisht, cortar në shqip
pres në portugalisht

Fjalë të ngjashme

vend pune ne fier avokat tirane