perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pritje në portugalisht

Fjalë: pritje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (13): aguardar, demora, espera, esperar, expectativa, aceitação, admissão, adopção, audiência, córtex, gala, jogada, tertúlia
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht pritje, tavolina pritje, saloon pritje, sallon pritje, pritje te bukura, pritje poezi, pritje në portugalisht, aguardar në shqip
pritje në portugalisht