perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

provoj në portugalisht

Fjalë: provoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (26): catar, ensaiar, experiência, experimentar, experimento, intentar, pretender, provar, sentir, tentar, acautelar, argumentar, assinalar, justificar, mandar, mostrar, prescrever, amostra, degustar, espécime, espécimen, examinar, paladar, prova, saborear, evidenciar
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht provoj, projov caap, projekt provoj, provoj në portugalisht, catar në shqip
provoj në portugalisht