perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pulë në portugalisht

Fjalë: pulë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (1): galinha
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht pulë, pulë e pjekur, pulë e mbushur, pulë deti, pulë në portugalisht, galinha në shqip
pulë në portugalisht