perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pushoj në portugalisht

Fjalë: pushoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (3): cessar, parada, paragem
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht pushoj, pushoj në portugalisht, cessar në shqip
pushoj në portugalisht