perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

puth në portugalisht

Fjalë: puth (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (7): beijar, beijo, boca, cara, pesar, rosto, vejas
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht puth, puthkanda, puth punjabi, puth jattan de mp3, puth jattan de meaning, puth jattan de lyrics, puth në portugalisht, beijar në shqip
puth në portugalisht

Fjalë të ngjashme

bashkim sala