perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pyll në portugalisht

Fjalë: pyll (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (13): boro, bosque, floresta, lenha, madeira, mata, monte, pau, selva, arbóreo, árgon, árvore, furona
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht pyll, pyll oecd, pyll canada, pull ups, pull up bar, pull and bear uk, pyll në portugalisht, boro në shqip
pyll në portugalisht

Fjalë të ngjashme

marr jep punë dore flash player