perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në portugalisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (21): curral, durável, estábulo, estável, estrebaria, firme, redil, sentado, constante, contínuo, eterno, fisco, fixo, permanente, perpetuo, perpétuo, sólido, consistente, duradouro, ininterrupto, rijo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht qëndrueshëm, qëndrueshëm në portugalisht, curral në shqip
qëndrueshëm në portugalisht