perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qepë në portugalisht

Fjalë: qepë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (1): cebola
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht qepë, qepë në portugalisht, cebola në shqip
qepë në portugalisht

Fjalë të ngjashme

gt dalloj perde per femije