perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rini në portugalisht

Fjalë: rini (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (3): juventude, mocidade, juvenil
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht rini, rini yks, rini trans tv, rini sugianto, rini sailor moon, rini s bono, rini në portugalisht, juventude në shqip
rini në portugalisht