perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rresht në portugalisht

Fjalë: rresht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (12): cauda, fila, grada, graduação, grau, hiberna, linha, carril, fileira, grupo, ringue, série
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht rresht, rresht në portugalisht, cauda në shqip
rresht në portugalisht