perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rri në portugalisht

Fjalë: rri (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (13): existir, ficar, habitar, morar, quedar, residir, vibre, viver, manter, permanecer, restar, ter, quedares
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht rri, rri zgjuar filma, rri zgjuar, rri play, rri pa gjum filma, rri malang, rri në portugalisht, existir në shqip
rri në portugalisht

Fjalë të ngjashme

shkop golfi arrij tuba