perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrotull në portugalisht

Fjalë: rrotull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (7): aproximadamente, cerca, bicicleta, círculo, circunferência, roda, alardeador
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht rrotull, vij rrotull, rrotull rrotull kjo dynja, rrotull pemes po vallzojme, rrotull i diellit rreth tokes, rrotull në portugalisht, aproximadamente në shqip
rrotull në portugalisht