perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ruaj në portugalisht

Fjalë: ruaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (33): amparar, defender, guardar, patrocinar, preservar, proteger, resguardar, salvaguardar, abrigar, fiscalizar, velar, vigiar, vigilar, conservar, custodiar, quedar, afirmar, alegar, apoiar, asseverar, avançar, continuar, espaldar, manter, prosseguir, secundar, subsistir, sustentar, ter, comportares, observar, proceder, reservar
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht ruaj, ruaj stilo, ruaj significado, ruaj meaning, ruaj inj, ruaj hakodesh wikipedia, ruaj në portugalisht, amparar në shqip
ruaj në portugalisht