perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sa në portugalisht

Fjalë: sa (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (5): como, qual, que, si, dual
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht sa, samp, sa vite, sa shtete ka bota, sa shtete ka amerika, sa satelit i ka saturni, sa në portugalisht, como në shqip
sa në portugalisht