perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sallam në portugalisht

Fjalë: sallam (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (2): embutido, salsicha
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht sallam, sallam tona, sallam meaning, sallam kakao, sallam hako, sallam fix, sallam në portugalisht, embutido në shqip
sallam në portugalisht