perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shërbim në portugalisht

Fjalë: shërbim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (12): carga, cargo, dever, emprego, escritório, funciona, obrigação, oficina, oficio, ofício, serviço, favor
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht shërbim, shërbim në portugalisht, carga në shqip
shërbim në portugalisht