perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shejtan në portugalisht

Fjalë: shejtan (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (6): duende, elfo, lar, demónio, diabo, divago
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht shejtan, shejtani mallkuar, shejtan wikipedia, shejtan teufel, shejtan memec, shejtan meaning, shejtan në portugalisht, duende në shqip
shejtan në portugalisht

Fjalë të ngjashme

tufë lulesh kam qendisur nje shami