perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shikoj në portugalisht

Fjalë: shikoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (6): mirar, observar, olhar, presenciar, ver, vislumbrar
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht shikoj, shikoj tv live, shikoj tv, shikoj tring sport live, shikoj ndeshje live, shikoj filxhan online, shikoj në portugalisht, mirar në shqip
shikoj në portugalisht

Fjalë të ngjashme

tregoj al arij mousa berber carpet