perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shkrij në portugalisht

Fjalë: shkrij (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (14): debelar, degelar, dissolver, fundir, resolver, solucionar, desatar, descongelar, desvelasse, afogar, derretesse, desvelar, linchar, liquidar
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht shkrij, shkrij në portugalisht, debelar në shqip
shkrij në portugalisht

Fjalë të ngjashme

bëj shaka dhimbje dhe lot dytor 5