perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoh në portugalisht

Fjalë: shoh (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (6): mirar, observar, olhar, presenciar, ver, vislumbrar
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht shoh, shih tzu, shih tv shqip live, shih tv live, shih programming, shih programi tvsh, shoh në portugalisht, mirar në shqip
shoh në portugalisht