perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shok në portugalisht

Fjalë: shok (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (7): amigo, camarada, colega, companheiro, condiscípulo, compadre, comparo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht shok, shok sandesh, shok industries, shockwave keeps crashing, shockwave flash has crashed download, shockwave flash has crashed, shok në portugalisht, amigo në shqip
shok në portugalisht

Fjalë të ngjashme

mbuloj per beba real madrit elb aws