perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në portugalisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (6): casino, comunidade, sociedade, associação, companhia, parceria
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht shoqëri, shoqëri në portugalisht, casino në shqip
shoqëri në portugalisht