perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpëtoj në portugalisht

Fjalë: shpëtoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (5): desembaraçar, desimpedir, dispensar, liberar, soltar
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht shpëtoj, shpëtoj në portugalisht, desembaraçar në shqip
shpëtoj në portugalisht